Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
374183
Cena
390 000 PLN
Cena za m2
260 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
50
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka budowlana do szybkiej zabudowy. Mierzyn, rozbudowujące się osiedle domów jednorodzinnych. Jedyna taka działka. W bezpośrednim sąsiedztwie istnieją już nowe domy. Parcela w kształcie prostokąta, teren płaski, niezadrzewiony. Powierzchnia 1500 mkw. Dojazd drogą utwardzoną. Zaopatrzenie w media: prąd - skrzynka ZK na granicy działki, woda w drodze, gaz w drodze, szambo. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30 x 50 m. Teren płaski niezadrzewiony. Brak MPZP.
Wydane warunki na cztery budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia zabudowy 21,3% powierzchni działki, dach dwu lub wielospadowy, wysokość w kalenicy do 9m, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50% powierzchni terenu inwestycji.
Działka sprzedawana z projektem domu firmy Archon Dom w ostróżkach 5 B.
W pobliżu, pola, szkoła podstawowa. Szybki dojazd do Szczecina.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Mobile:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).