Pilchowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
70483
Cena
432 180 PLN
Cena za m2
140 PLN
Powierzchnia działki
3 087 m2
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
121
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Ładnie położona działka budowlana, na lekkim wzgórzu, przylegająca jednym bokiem do ściany lasu. Jeden z nielicznych tak atrakcyjnie usytuowanych terenów - z dala od miejskiego zgiełku, hałasu, zarazem miejsce bardzo dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum Szczecina (ok.500 - 700m do przystanków autobusów miejskich) Działka powstała w wyniku wydzielenia z innej nieruchomości. Wszystkie media w drodze głównej przylegającej do działki. Istnieje możliwość podziału działki na dwie.
Zgodnie z planem miejscowym pow. zabudowy to 30%, przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne z usługami nieuciążliwymi.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Mobile:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).