Drawno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
406365
Cena
63 662 PLN
Cena za m2
139 PLN
Powierzchnia działki
458 m2
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest prostokątna działka budowlana o pow. 458 m2 położona w malowniczej miejscowości Drawno w Drawieńskim Parku Narodowym w odległości 400m od Jeziora Dubie. W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna wolnostojąca.

Media (prąd, woda, gaz) w przylegającej do działki drodze wyłożonej kostką brukową. Dużym atutem działki jest jej lokalizacja na spokojnym i cichym osiedlu domów jednorodzinnych, z dobrym dojazdem do centrum Drawna (ok. 1,5 km), gdzie znajdziemy liczne dyskonty (Dino, Lewiatan, Żabka, Biedronka), szkołę podstawową, przedszkole, przychodnię lekarską, pocztę i Urząd Miejski. W odległości 800m od działki znajduje się zadbana plaża miejska z pomostami.

Dla działki nie były dotychczas wydawane warunki zabudowy, natomiast znajduje się na obszarze przeznaczonym w studium pod zabudowę jedno- i wielorodzinną (na sąsiednich działkach znajduje się głównie zabudowa jednorodzinna).

W okolicy liczne atrakcje turystyczne m. in. spływy kajakowe rzeką Drawą, trasy rowerowe, liczne obiekty historyczne. Jeziora Pojezierza Drawskiego to również istny raj dla wędkarzy.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).