Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
374180
Cena
859 000 PLN
Cena za m2
631,15 PLN
Powierzchnia działki
1 361 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Wydane warunki zabudowy
Tak
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwo naszą ofertę działki o powierzchni 1361 m2 na Bezrzeczu.

Niewątpliwym atutem tej działki jest jej lokalizacja. Ulica na Wzgórzu charakteryzuje się pięknymi domami jednorodzinnymi, ciszą i spokojem a jednocześnie bliskością do centrum.

Powierzchnia działki oraz jej kształt, stwarzają wiele możliwości przyszłemu nabywcy. Warty odnotowania jest fakt, że to ostatnia taka działka w tych okolicach.

Do działki są doprowadzone wszystkie media.

Zapraszamy na prezentację!

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).