Szczecin

ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
241603
Cena
2 630 000 PLN
Cena za m2
21 040 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1970
Klimatyzacja
Tak
Wentylacja
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania jest lokal komercyjny. Posiada klimatyzację i CO miejskie. Obecnie podzielony jest na dwa mniejsze z osobnymi wejściami z czego jeden o pow. 70 m2 to biura, a drugi o pow. 55 m2 to punk gastronomiczny. Punk gastronomiczny ma dwa wejścia od ulicy i jedno od zaplecza. Lokal położony w bardzo atrakcyjnej części miasta przy ciągu handlowym i głównej arterii komunikacyjne Szczecina, ulicy Ks. Kard. St. Wyszyńskiego, dodatkowo usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej autobusowych i tramwajowych. Dodatkowym atutem też jest lokalizacja w lokalu dwóch bankomatów. Lokalizacja gwarantuje duży przepływ pieszych i pojazdów. Lokal jest wynajęty i przynosi stały dochód.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).