Szczecin

Pomorzany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
362888
Cena
1 900 PLN
Cena za m2
19 PLN
Powierzchnia
100 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1970
Ogrzewanie
Tak
Otwierane okna
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy znjadujący się na terenie przemysłowym. Na pow. ok 100m2 znajdują się 2 pokoje biurowe po ok. 20m2, i 2 pomieszczenia magazynowe o pow. ok.15m2 i 12m2, przedpokój i wc. Do pomieszczeń magazynowych wejście jest przez drzwi, które również prowadzą do biura, więc przechowywane produkty powinny być raczej lekkie, łatwe do przeniesienia. Dostępne media: prąd, internet, woda. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym, dozorowanym. Dodatkowe płatności: śmieci, prąd, VAT.
Brak możliwości wjazdu autem do obiektu.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).