Szczecin

Turzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
372756
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
125 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
wolnostojący
Rodzaj budynku
Pawilon
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2015
Ogrzewanie
Tak
Otwierane okna
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Do Wynajęcia gastronomiczny pawilon wolnostojący przy Centrum Handlowym Nowy Turzyn . Pawilon usytuowany jest przy deptaku przed Centrum Handlowym Turzyn od ul. Bohaterów Warszawy stylizowany jest na góralską chatkę Powierzchnia pawilonu to około 20 m2. Do Lokalu doprowadzone są : energia elektryczna ,woda i kanalizacja. Wyposażenie pawilonu może pozostać w ramach umowy najmu. na zewnątrz jest możliwość ustawienia stolików i krzeseł oraz organizowanie ogródka letniego. Działalność gastronomiczna dowolna.
koszty najmu to : 2500 zł czynsz za wynajem ,około 2000 zł to opłata do Centrum Handlowego z tytułu najmu powierzchni wraz z wliczkonymi mediami( wg. dotychczasowych opłat) .
istnieje możliwość odkpienia Pawilonu za cenę 40.000 zł
zapraszam na prezentację
klucze w biurze

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Mobile:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).