Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
373237
Cena
2 592 PLN
Cena za m2
36 PLN
Powierzchnia
72 m2
Piętro
2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Winda
Tak
Rok budowy
1980
Ogrzewanie
Tak
Otwierane okna
Tak

Opis nieruchomości

Cena najmu 36 zł/m2 obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd, wodę i ogrzewanie/. Lokal o powierzchni 72 m2 składa się z 4 pokoi.
Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku wyłącznie z lokalami użytkowymi na Gumieńcach w Szczecinie. Budynek biurowy z windą wybudowany w latach 80 tych. Dojazd drogą asfaltową.
Do wynajmu są powierzchnie biurowe wg zapotrzebowania klienta (może być większa lub mniejsza).
Aktualnie są wolne biura na I, II i III piętrze.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Mobile:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).