Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
HOR21425
Cena
5 500 PLN
Cena za m2
65,80 PLN
Powierzchnia
83,59 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1930
Ogrzewanie
Tak
Otwierane okna
Tak
Gaz
Tak
Klimatyzacja
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Oferta wynajęcia klimatycznego lokalu handlowo - usługowego z ogromnymi możliwościami w samym centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja tego lokalu przy skrzyżowaniu z licznymi przystankami tramwajowymi, zapewnia duże grono klientów z każdej branży.
Lokal w ostatnich latach został wyremontowany: nowe łazienki, elektryka, tynki oraz urocze nowe niebieskie kanapy w nowoczesnym stylu, które będą cieszyć oko potencjalnych klientów. Funkcjonował wcześniej jako kawiarnia.
Nowa elewacja budynku wykonana w latach 2019- 2020. Lokal posiada 3 duże witryny, wejście z poziomu zero, z ulicy. Charakteryzuje wyższy standard wykończenia. Ogrzewanie gazowe.
Świetna oferta dla branży gastronomicznej, kosmetycznej, medycznej, rehabilitacyjnej, handlowej itd. Dysponujemy ekspertyzą podłączeń do przewodów kominowych, z której wynika możliwość wykorzystania 2 z 6 przewodów kominowych.
Opłaty dodatkowe: czynsz ok. 250zł + media według wskazań liczników. Kaucja 2-miesięczna, do uzgodnienia. Termin wydania od zaraz. Umowa minimum rok czasu.
Właściciel nie jest vatowcem.
Zapraszamy na prezentację lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

Rafał Bobowicz

Rafał Bobowicz

Telefon:
+48 504 040 402
E-mail:
rafal@horyzont.szczecin.pl
Numer licencji:
20464

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).