Szczecin

Podjuchy, ul. Metalowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
362859
Cena
239 000 PLN
Cena za m2
4 535,10 PLN
Powierzchnia
52,70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Bojler
Rok budowy
1968
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny
450 PLN
Balkon
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży mieszkanie w ocieplonym czteropiętrowym budynku. Pokoje rozkładowe, o powierzchniach ok. 15m2, 9m2 i 9m2. Największy pokój z wyjściem na balkon (wyłożony płytkami) od strony wschodniej. Mniejsze pokoje bardzo ustawne, na planie kwadratu. Ściany gładzone i malowane. Oddzielnie łazienka z wanną oraz WC (z oknem), z miejscem na pralkę. Przedpokój duży, z miejscem na pojemną zabudowę stałą. W przedpokoju, kuchni i łazience podwieszany sufit z oświetleniem punktowym. CO z sieci miejskiej, opomiarowane. Ciepła woda z bojlera elektrycznego (zasobnik 50L). Z balkonu widok na podwórko. Piwnica. Okna nowe, PCV.
Budynek położony w drugiej linii zabudowy. Doskonała dostępność komunikacyjna oraz bliskość obiektów handlowo-usługowych.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).