Szczecin

Centrum, ul. Księcia Bogusława X

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
241100
Cena
562 200 PLN
Cena za m2
9 496,64 PLN
Powierzchnia
59,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
90 PLN

Opis nieruchomości

Duże mieszkanie dwupokojowe o pow. 59,2 m2 położone w odrestaurowanej kamienicy na Deptaku Bogusława. Kameralna lokalizacja. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Niskie koszty administracyjne. Idealne miejsce dla osoby lubiącej żyć w centrum miasta. Pod mieszkaniem liczne restauracje, puby i dyskoteki.
Bardzo dobra inwestycja pod wynajem zarówno na cele mieszkalne, a także biurowe. W kamienicy są liczne lokale biurowe na każdym piętrze. Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).