Szczecin

os. Kasztanowe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
417459
Cena
700 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Rok budowy
1970
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski

Opis nieruchomości

os. Kasztanowe, na wynajem duże, wygodne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Mieszkanie w pełni umeblowane. Bardzo blisko do przystanków komunikacji miejskiej, bardzo szybki dojazd do zakładów produkcyjnych w Dąbiu i Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Cena 7oozł/osoba-mieszkanie przygotowane dla 9 osób. Polecamy

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).