Strzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
65684
Cena
1 737 000 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
19 300 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

Działka położona w miejscowości Strzeszów nad Jeziorem Strzeszowskim. Na całą powierzchnię działki 19 300 m2, składają się 2 działki
o powierzchni 14,600 m2 oraz 4.700 m2. Cena za 1 m2 wynosi 90 zł (do negocjacji).
Działkę można nabyć w całości lub każdą z działek oddzielnie. Obie działki mają bezpośredni dostęp do jeziora.

Piękna okolica, tereny wiejskie, pola, lasy a przede wszystkim jezioro. Możliwość budowy domów całorocznych stwarza wspaniałe warunki do wypoczynku. Wypoczynek bierny i czynny: plażowanie, sporty wodne, wędkarstwo, grzybobranie. Z tych powodów oferta godna polecenia.

Została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na działce można wybudować domy rekreacyjne całoroczne, inne niewielkie budynki, takie jak domy letniskowe i budynki gospodarcze, garaże do 2 stanowisk wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (przyłącza wody, energii elektrycznej, zbiorniki na nieczystości ciekłe).
Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Powierzchnia nowo wydzielonych działek budowlanych nie mniejsza niż 750 m2.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).