Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
362870
Cena
1 188 PLN
Cena za m2
44 PLN
Powierzchnia
27 m2
Piętro
2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Winda
Tak
Rok budowy
1976

Opis nieruchomości

Na wynajem pokój biurowy w komfortowym budynku biurowym z windą z poziomu zero o pow. 27m2. Blisko Parku Żeromskiego. Śródmieście miasta. Dostęp 24 godzinny, ochrona i recepcja. Zaplecze socjalne. W cenie wliczone wszystkie media..

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Mobile:
+48 91 43 101 82
Email:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).