Szczecin

Grabowo, ul. Parkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
414310
Cena
938 250 PLN
Cena za m2
5 400 PLN
Powierzchnia
173,75 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rok budowy
1935
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Surowy zamknięty
Czynsz administracyjny
1 000 PLN

Opis nieruchomości

Duże mieszkanie w kamienicy, idealne pod inwestycję:), nowa cena

Ofertę sprzedaży stanowi na tę chwilę lokal niemieszkalny - pełna własność, 173,75 m2 zlokalizowany w secesyjnej kamienicy na ulicy Parkowej.
Właściciel uzyskał uchwałę wspólnoty na przekształcenie ww lokalu w lokale mieszkalne.

Zbywana nieruchomość rozkłada się na dwóch kondygnacjach (III i IV piętro) i aktualnie stanowi otwartą przestrzeń w dwóch poziomach do dalszej adaptacji. W lokalu zostały wymienione wszystkie media na nowe, instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, sanitarna. Alternatywnie jest możliwość przyłączenia gazowego (z klatki schodowej) lub ogrzewania elektrycznego (w cenie folie grzewcze na podczerwień dla całej powierzchni użytkowej).

Stan zaawansowania prac budowlanych - foto.

Super lokalizacja (lokal idealnie skomunikowany - przystanki tramwajowe i autobusowe, doskonały dostęp do wielu mniejszych sklepików jak również do dyskontów, duży potencjał inwestycyjny (możliwość przebudowy mieszkania na 8 mikrokawalerek) oraz atrakcyjna cena to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację:)

Uwaga: podana cena sprzedaży zawiera należny podatek vat 23%, wartość netto lokalu to kwota 762 804 PLN.

Mapa

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).