Szczecin

Niebuszewo, ul. Zaciszna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
406350
Cena
1 900 PLN
Powierzchnia
28,53 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
200 PLN

Opis nieruchomości

Mieszkanie będzie wolne od 20. września 2022 r.
To nowe mieszkanie z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej, a z budynku prosto wyjście do Parku Kasprowicza obok Jasnych Błoni.

OPIS: Mieszkanie ma powierzchnię 28,53 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc. Salon połączony z aneksem kuchennym 19,38 m2, przedpokój 4,56 m2, łazienka z wc 4,59m².

BUDYNEK - Klatka schodowa czysta i zadbana. Nowy dach wykończony dachówką ceramiczną. Budynek docieplony.

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Zacisznej, tuż obok Parku Kasprowicza. Gwarantuje to mieszkańcom świetną komunikację i dostęp do licznych atrakcji miasta. Do Manhattanu, największego targowiska w Szczecinie, to zaledwie 400 m.

OTOCZENIE
W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe, przychodnia, szpital, przedszkola, szkoły podstawowe, liceum; ponadto jest wiele przystanków autobusowych i tramwajowych MZK i restauracje.

KOSZTY: Do 1900 zł czynszu najmu należy doliczyć 350 zł czynszu administracyjnego oraz opłaty za prąd wg zużycia.

PODSUMOWANIE
Polecam ze względu na standard wykonania oraz cenę.

Polecam i zapraszam do kontaktu.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego w dni robocze w godz. 9 - 16 (w pozostałe dni i godziny proszę o SMS). Klucze w biurze.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).