Gostyniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
424695
Cena
140 000 PLN
Cena za m2
103,70 PLN
Powierzchnia działki
1 350 m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
45
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
CO Miejskie
Tak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny wielofunkcyjne
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Piękna działka w lasku sosnowym w zespole 30 działek w miejscowości GOSTYNIEC. Droga wewnętrzna. Lokalizacja na skraju małej wsi oddalonej od morza o ok 6 km (Pobierowo). Część działek w trakcie zabudowy i zabudowana, przy nich znajduje się komplet mediów, wszystkie posiadają opłacone przyłącza energii elektrycznej (6kW), sieć gazowa i wodociągowa około 200 m od działki, uchwalony plan miejscowy z przeznaczeniem pod budynki mieszkalne jednorodzinne z poddaszami użytkowymi do 9 m wysokości i 20 % zabudowy. Idealna inwestycja lub ucieczka od zgiełku miasta. Polecam serdecznie i zapraszam na wycieczkę z prezentacją. :)

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).