Stargard

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
63445
Cena
5 990 000 PLN
Cena za m2
615,31 PLN
Powierzchnia działki
9 735 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka w doskonalej lokalizacji!!! przy wjeździe do Stragardu od strony Szczecina przylega dłuższym bokiem do głównej drogi krajowej nr.10
W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod obiekty usługowe o funkcjach gastronomii, hotelarstwa, kultury, rekreacji, nieuciążliwej rozrywki i aministracji, obiekty handlu detalicznego o pow. 400m2, obiekty zaplecza technicznego związanego z prowadzoną na działce działalnoscia gospodarczą, dopuszcza się również instalowanie reklam,masztów z flagami.
Zakazuje się stacji paliw, masztów telefoni komórkowej, składów i magazynów.
Pow. zabudowy nie więcej niż 50%, nie wyższe niż 12m, nakazuje się przeznaczenie na cele powierzchni terenu biologicznie czynnej nie mniej niż 30% pow. działki budowlanej. Nakazuje się stosowanie w budynkach dachów stromych, dwu - lub wielospadowych.
Polecamy zainteresowanym inwestorom.

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).