Oświno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
424715
Cena
350 000 PLN
Cena za m2
9,80 PLN
Powierzchnia działki
35 700 m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Działka położona 1 km od jeziora Woświn. Jest to jedno z największych jezior na Pojezierzu Ińskim ( prawie 800 ha powierzchni i 9,5 km długości ) którego stan wód ocenia się na II klasę czystości. Obfituje w wiele okazów ryb i daje możliwości wędkowania zarówno z brzegu jak i łodzi.

Oferowany teren graniczy z lasem a część działki ( 0,61 ha ) została zakwalifikowana również jako las. Na terenie tym znajduje się także niewielkie oczko wodne. Ponadto część działki ( 0,13 ha ) została wyłączona z produkcji rolnej na której znajduje się drewniana stodoła. W 2001 roku przeszła ona gruntowny remont. Podłoga wyłożona kostką brukową, brama wjazdowa automatyczna, na dachu dachówka. Pod częścią stodoły znajduje się piwnica. Do budynku doprowadzona elektryczność. Daje wiele możliwości wykorzystania np. jako garaż, budynek gospodarczy, magazyn, stajnię lub pracownię. Sąsiednie działka zabudowana budynkiem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi.

Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej na samym wjeździe do wsi.
Położona jest 9km od Chociwla, 34km od Stargardu oraz 60km od Szczecina.
Wielkość działki, jej różnorodność, bezpośrednie sąsiedztwo lasu , bliskość jeziora oraz dobry dojazd z okolicznych miast sprawia, że jest to teren który idealnie sprawdzi się dla osób szukających wypoczynku na łonie przyrody jak i tych którzy na stałe chcieliby zamieszkać na wsi.

Dodatkowe informacje:
Dostępne media: prąd, woda miejska, studnia
Użytki wchodzące w skład działki:
- grunty orne( RIVa ) - 1,03 ha
- grunty orne ( RIVb ) - 0,32 ha
- grunty orne ( RV )- 1,27 ha
- Sady ( S-RV ) - 0,14 ha
- Lasy ( LsVI ) - 0,61 ha
- Nieużytki ( N ) - 0,07 ha
- Inne tereny zabudowane ( Bi ) - 0,13 ha

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak

Kontakt

Horyzont Nieruchomości

Telefon:
+48 91 43 101 82
E-mail:
horyzont@horyzont.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).