Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
HOR21541
Cena
1 274 840 PLN
Cena za m2
290 PLN
Powierzchnia działki
4 396 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego na prawobrzeżu w Płoni w atrakcyjnym miejscu niedaleko puszczy. Droga dojazdowa asfaltowa. Powierzchnia to 4396m2, bardzo dobrze ustawiona względem stron świata, wjazd od północy, ogrody od strony południowej.

Oferta obejmuje gotowiec inwestycyjny dla developera z pozwoleniem na budowę 5 domów jednorodzinnych dużych parterowych (lub z poddaszem). W ofercie również gotowa strona internetowa do sprzedaży wraz z kartami domów, wizualizacjami i prospektami.
Domy o powierzchni 170m2 każdy jako parterowe lub 220m2 z poddaszem, oraz z garażami na 2 auta. Działki po około 700m2.
Projekt domu uwzględnia salon z aneksem kuchennym, dodatkowo 4 sypialnie, 2 łazienki, garderobę, garaż dwustanowiskowy. Rzuty lokali do wglądu w biurze.
Zostały podpisane umowy na media ze ZWiK i Enea. Brak kanalizy, sugerowane przydomowe oczyszczalnie ścieków lub szambo ekologiczne. Gaz w drodze, natomiast projekt zakłada pompy ciepła.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak

Kontakt

Rafał Bobowicz

Rafał Bobowicz

Telefon:
+48 504 040 402
E-mail:
rafal@horyzont.szczecin.pl
Numer licencji:
20464

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Horyzont Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Horyzont Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-250) przy Krzywoustego 15/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).